Vi monterer også

Vi monterer også

Vi har lang og bred kompetanse – ingen i Norge har montert flere ildsteder og piper enn Peisselskabet .

  • Ta gjerne kontakt med oss

 

 

 

Daglig leder

Lars Erik Hovland
lars@peisselskabet.no

Mob.: 922 12 214

 

 

 Forhandler ansvarlig / Faglig leder

Ståle Hovland
staale@peisselskabet.no
Mob.: 928 39 132

 

 

Prosjektleder

Inge Holt
inge@peisselskabet.no
Mob.: 922 59 200

 

 

Driftsjef

Tim Heggeli
drift@peisselskabet.no
Mob.: 982 38 793

 

 

Prosjektselger

Pål Jenssen
paal@peisselskabet.no
Mob.: 982 38 790

 

 

Innkjøp / lager

Geir Thøgersen
geir@peisselskabet.no
Mob.: 928 13 535

 

 

Prosjekselger / Block Watne

Kjetil Limi
kjetil@peisselskabet.no

Mob.: 982 38 842

 

 

Serviceavdeling

Diego Papais
service@peisselskabet.no
Tlf.: 480 63 592

   

Prosjektleder
Andre Berntsen 
andre@peisselskabet.no
Mob.: 98 23 87 97

   

Prosjektselger
Morten Spildrejordet
morten@peisselskabet.no
Mob.: 40 14 84 56 

   

Prosjektleder
Olaf Gonsalez
olaf@peisselskabet.no
Mob.: 48 31 91 21 

      

Lager
Thomas Johansen
lager@peisselskabet.no
Mob.: 23 27 28 90

    Butikkansvarlig
Espen Grymyr
espen@peisselskabet.no
Mob.: 48 29 68 50
   

 


  

Åpningstider Butikk: Hverdager: 9.30 - 16.30  •  Torsdag: 9.30 - 18.00  •  Lørdag: 10.30 - 14.00
Åpningstider Lager: Hverdager: 7.00 - 15.30  •  Fredag: 7.00 - 12.30  •  Lørdag: Stengt

Butikk: Henrik Ibsens gate 28, 0255 Oslo, fax 22 55 63 62    tlf 22 55 63 63
Lager: 
Gladengveien 17, 0661 Oslo,          fax 22 57 18 00    tlf 23 27 28 90