Vi monterer også

Vi monterer også

Vi har lang og bred kompetanse – ingen i Norge har montert flere ildsteder og piper enn Peisselskabet .

  • Ta gjerne kontakt med oss

 

 

 

Daglig leder

Lars Erik Hovland
lars@peisselskabet.no
Mob.: 922 12 214

 

 

Forhandler ansvarlig / Faglig leder

Ståle Hovland
staale@peisselskabet.no
Mob.: 928 39 132

 

 

Prosjektleder

Inge Holt
inge@peisselskabet.no
Mob.: 922 59 200

 

 

Driftsjef

Tim Heggeli
drift@peisselskabet.no
Mob.: 982 38 793

 

 

Prosjektleder

Kjetil Limi
kjetil@peisselskabet.no
Mob.: 982 38 842

 

 

Innkjøp / lager

Geir Thøgersen
geir@peisselskabet.no
Mob.: 928 13 535

   

 

Prosjektsalg

Trond Sivertsen
trond.sivertsen@peisselskabet.no
Mob.: 908 66 022

   

 

Prosjektleder

Vidar Hagen
vidar@peisselskabet.no
Tlf.: 469 05 989

   


Prosjektleder

Andre Berntsen 
andre@peisselskabet.no
Mob.: 982 38 797

   


Prosjektleder

Erik Asbjørnsen
erik@peisselskabet.no
Mob.: 948 29 414

   


Prosjektleder

Olaf Gonsalez
olaf@peisselskabet.no
Mob.: 48319121 

      


Lager

Thomas Johansen
lager@peisselskabet.no
Mob.: 911 91 406

   


Ettermarked
ettermarked@peisselskabet.no
Tel.: 22 55 63 63

   


Regnskapsansvarlig

Christian Sperre
christian@peisselskabet.no
Mob.: 930 11 561

   

 

 

 

   

Butikkansvarlig

Bent Haugseth
bent@peisselskabet.no
Mob.: 469 31 003


  

Sommeråpent Butikk juli: Hverdager: 10.00 - 16.00  •  Lørdag: stengt  •  Uke 28: stengt
Sommeråpent Lager juli: Hverdager: 7.00 - 15.30  •  Fredag: 7.00 - 12.30  •  Lørdag: Stengt

Åpningstider Butikk: Hverdager: 9.30 - 16.30  •  Torsdag: 9.30 - 18.00  •  Lørdag: 10.30 - 14.00
Åpningstider Lager: Hverdager: 7.00 - 15.30  •  Fredag: 7.00 - 12.30  •  Lørdag: Stengt

Butikk: Henrik Ibsens gate 28, 0255 Oslo,  tlf 22 55 63 63
Lager: 
Gladengveien 17, 0661 Oslo,  tlf 23 27 28 90